Daha Önce Hiç Pro Bono’yu Duydunuz mu? İK & İletişim

Kısa kısa

 • 64
  STK
 • 118
  Proje
 • 337
  gönüllüler
 • 1,676
  hour volunteered
 • 7
  şirket

Tüm can dostlarımıza gönülden teşekkürler

Esin KAYNAĞINIZ

Pro Bono Blog

[email protected]’DA NELER OLUYOR

YOLCULUĞUMUZ HAKKINDA DAHA FAZLA ŞEY ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ? O HALDE BLOGUMUZA GÖZ ATIN!

27.07.2017

Herkes Sosyal Girişimci olarak Nitelendirilebilir mi?

Bu son aylarda sosyal girişimcilik kavramı ve sürdürülebilirliği hakkında çok çok fazla düşündüm. Yeni bir kavram olduğu için bu kavramı kullanmak konusunda bir çok bilinç bulanıklığı olması normal, ancak benim için  gerçekten iki farklı durum söz konusu, toplumsal açıya sahip ticari firmalar ve (çok) uzun vadede ekosistemi değiştirmek isteyen gerçek sosyal girişimciler.

27.05.2016

Pro Bono haftasının Özeti

5 etkinlik, birbirinden farklı 217 katılımcı, 15 STK, 412 saatlik Pro Bono gönüllülük… katılımcıların memnuniyeti… Pro Bono haftasını yorgun, fakat başarısından dolayı mutlu bir şekilde kapatıyoruz. Daha fazlası için​

03.07.2016

[email protected]’nın temel taşları

İlk hedefimiz Türk sivil toplum örgütlerine pro bono bazında profesyonel becerilerle destek sağlamak… ama bunu yapabilmek için ne tür bir ekosisteme ihtiyaç var? Daha fazlası için tıklayın.

30.06.2016

Engie - TCYOV 4 Aylık Pro Bono projesi

Bir Sivil Toplum Örgütü'nün gelişimine katkıda bulunması için kurumsal bir firmayı en iyi çalışanlarından 10'unu görevlendirmeye nasıl ikna edersiniz?

13.05.2016

Speed dating 27/05 Bilgi

27 Mayıs Cuma Bilgi Üniversite'sinde tam gün gerçekleşecek Pro Bono Speed Dating etkinliğimizde bize eşlik edin! TOG, TOÇEV, BildirirIZ, YenidenBiz, SPOD, Açık Açık ve Pembe Hanım katılan STK'lar arasında ve pazarlama, iletişim, sosyal medya, eğitim, ürün geliştirme, İK, strateji ve nice alanda yetkinliklerinize ihtiyacımız var. Detaylar için programa göz atınız.

31.03.2016

Neden Singapur?

Neden Singapur? Neden “Global Pro Bono Network”?

Geçtiğimiz hafta [email protected], Pro Bono ile ilgili en iyi uygulamaları paylaşmak için 27 ülkeden 35 kuruluşla bir araya geldi. Şili, Peru, ABD, Norveç, Suudi Arabistan, Fas, Çin ve Avusturalya gibi ülkelerden katılımcılarla buluştuk. Pro Bononun ne olduğunu, avantajlarını ve zorluklarını gerçekten bilen profesyonellerle birlikte olmak garip bir histi. 

Sayfalar